Nr konta KP Calisia 14 ALIOR BANK 61 2490 0005 0000 4530 2065 6880

w tytule wpłaty: składka członkowska za miesiąc, imię i nazwisko, rocznik zawodnika

Zapraszamy wszystkich chętnych do treningów w KP Calisia 14. Nabór roczników 2000-2009 trwa przez cały rok. Chcesz spróbować? Przyjdź na trening! Więcej informacji pod numerem telefonu 0-606-905-465

Orlik: Calisia pokonała 2-1 KKS Kalisz

fotka: Zwycięska drużyna Calisia II Kalisz / rocznik 2004\ w nowych dresach

W poniedziałek doszło do trzech konfrontacji z zespołami KKS Włókniarz Kalisz. Dwa pojedynki zakończyły się zwycięstwem młodych adeptów KP Calisia Kalisz a jeden wysoką porażkę.

Calisia Kalisz I - KKS Kalisz IV 5:3 (0:1)

Bramki: Falczyński, Bońkowski, Tomaszewski, Gąska, Machowicz

Skład: Wiktor Wolny, Jakub Falczyński, Dawid Majchrzak, Maciej Bońkowski, Hubert Gawroński, Olaf Ogorzelski, Kacper Tomaszewski, Kamil Ratajczyk, Alan Fibich, Mateusz Gąska, Igor Tabaka, Wiktor Spychalski, Bartosz Machowicz

W dniu dzisiejszym zawodnicy z rocznika 2003 rozegrali derbowe spotkanie z KKS-em. Mecz od pierwszych minut był bardzo zacięty i toczony w szybkim tempie. Trzeba jednak przyznać, że w pierwszej części spotkania dobrze ustawione zespoły rozbijały ataki przeciwnika. Jedynego gola w pierwszej połowie KKS zdobył po rzucie wolnym. Po strzale, piłka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników i wpadła obok bezradnego Jakuba Falczyńskiego.

W drugiej części zespoły zdecydowanie postawiły na atak. Calisia szybko strzeliła gola na 1:1, a później oba zespoły poszły na wymianę ciosów. Lepiej swoje okazje wykorzystywali nasi zawodnicy. Na słowa uznania zasługuje przede wszystkim piękny gol zdobyty przez Kacpra Tomaszewskiego. Ostatecznie młodzi zawodnicy Calisii pokonali w derbach swoich rówieśników z KKS 5:3

Calisia Kalisz III - KKS Kalisz I 1-19

Bramka: Oskar Twardowski

Calisia II Kalisz- KKS Kalisz II 6-1

Calisia: Szmaj, Kubiak, Jankowski, Krzyżaniak, Durkiewicz, Zakosztowicz, Zadka, Jezierski, Zdunek, Knop, Alan Kurcbach, Aleks Kurcbach, Zarzycki, Bończyk, Banasiak.

Początek meczu był bardzo wyrównany, drużyna KKS-u po bramce Bartłomieja Haładyna wyszli na prowadzenie, później dwa razy znakomicie w rzutu wolnego uderzył Marcin Zarzycki i Calisiia prowadziła  2-1 i jeszcze przed przerwą trzecią bramkę zdobył Nathaniel Zakonsztowicz. Po zmianie stron podopieczni Piotra Morawskiego dominowali już na murawie po dwóch bramkach Marcinka Zadki i trafieniu Igora Jezierskiego, Calisia pokonała 6-1.